“Школа лідерів” продовжує свою роботу.
На цьому тижні ми закінчили другий модуль навчання, присвячений особистій ефективності лідера. Було розібрано підходи до організації своїх дій у часі та просторі, ознайомлено з інструментами планування та пріоритезації задач, а також приділено увагу емоційній складовій та маніпуляціям.
Дякуємо усім за участь та активне включення в роботу. Дякую, що поділились своїми історіями та переживаннями – це було щось дуже живе та щире. Цінуюємо вашу довіру!










