У нашому закладі освіти відбувся фотоконкурс «Мама в об’єктиві», який об’єднав студентів, учнів шкіл Деснянського району м. Києва та працівників нашого закладу освіти навколо найтепліших і найщиріших почуттів.
     Учасники представили авторські світлини, у яких передали любов, турботу, підтримку та особливу роль мами у житті кожної людини. Кожна робота була наповнена емоціями, душевністю та сімейним теплом.
     Конкурсні фотографії вразили своєю креативністю, щирістю та художнім оформленням. Дякуємо всім учасникам за активність, талант і чудові роботи! 
     Бажаємо й надалі надихатися найріднішими людьми та дарувати світу добрі емоції через творчість!